Vedoucí

Karolína
Karolína
hlavní vedoucí

Na tábor ADAM jezdím od roku 2002, kdy jsem se ho účastnila jako táborové dítko. V roce 2008 jsem poprvé jela jako praktikantka druhého oddílu a od té doby jsem si vyzkoušela řadu pozic přes instruktorku i vedoucí oddílu. Poslední tři roky jsem byla „pravou rukou hlavního vedoucího“ a organizovala táborový program. Letos poprvé budu hlavní vedoucí tábora ADAM a ráda bych se Vám představila, abyste věděli, komu svěříte své dítě.

Jsem studentkou pedagogické fakulty navazujícího magisterského oboru učitelství druhého stupně. Řadu let pracuji také v Domě dětí a mládeže hlavního města Prahy, kde jsem působila a stále působím jako hlavní vedoucí pobytových a příměstských táborů v Karlínském Spektru a v Klubu Klamovka.

Vedle ukončeného pedagogického vzdělání na bakalářském oboru jsem absolvovala několik kurzů zabývající se problematikou pedagogiky volného času, např. akreditovaný kurz MŠMT opravňující vykonávat funkci hlavního vedoucího dětského tábora z roku 2013 či akreditovaný kurz MŠMT pro pedagogy volného času z roku 2015.

Atmosféru našeho tábora mám moc ráda. Pevně věřím, že se nám ji podaří přenést do nového prostředí a nabídneme Vašim dětem kvalitní a zábavný program, který si společně parádně užijeme! ☺

Lucka
Lucka
vedoucí oddílu

Na tábor ADAM jezdím od svých 11-ti let. Od té doby jsem prošla řadou pozic od dítěte, které si užívalo táborového programu a super her, přes praktikantku a instruktorku 3. oddílu, kdy jsem se naučila větší zodpovědnosti, až po vedoucí tohoto oddílu. Tuto funkci zastávám už 5 let a moc mě baví. Děti ví, že se na mě mohou kdykoli obrátit a já jim budu k dispozici. Tábor mě moc baví, a proto jsem jeho součástí už 12 let.

Mára
Marek
vedoucí oddílu

Na tábor jezdím, co si pamatuji. Za většinu toho co umím, vděčím svému otci, který mě naučil, jak se správně chovat k přírodě, která je nesmírně důležitou součástí našich životů. Mé zkušenosti bych rád předal dětem, které s námi na tábory jezdí, protože v dnešní "zrychlené" době elektroniky a internetu této krásy ubývá. Život v přírodě mě naprosto naplňuje a těším se na stávající i nové táborníky, kteří si s námi užijí spoustu zábavy, her a snad i počasí nám bude přát.

Nelka
Nelka
vedoucí oddílu

Na tábor jezdím od roku 2010. Začala jsem jako praktikantka a postupně jsem se přes instruktora dostala k vedoucí oddílu, kterou jsem od roku 2013. Tábor ADAM dělám jednoduše proto, že mě baví práce s dětmi. Těch našich 14 dní je plné takových zážitků a dobrodružství, že to je jako droga a nejde s tím přestat.

Péťa
Petr
vedoucí oddílu

Na tábor jezdím už od dětských let, kdy jsem si užíval spousty dobrodružství a her. Když jsem vyrostl a hrám pro mě odzvonilo, začal jsem jezdit jako praktikant, instruktor a nakonec i jako vedoucí oddílu. Tábor si vždy užívám a snažím se dětem předávat svoje zkušenosti i dobrou náladu. Moc se těším na 14 dní strávených v přírodě s našimi táborníky.

Sany
Sandra
vedoucí oddílu

Na tábor ADAM jezdím od roku 2004, kdy jsem začínala jako praktikant, následně instruktor a nakonec mi byl svěřen oddíl. Jezdím sem tolik let proto, protože mě to baví. 14 dní s fajn dětmi a bláznivými vedoucími je příjemné odreagování od dnešního uspěchaného světa. Jsem učitelka 1. stupně ZŠ a dětem se věnuji i ve svém volném čase, kdy vedu různé kroužky a soukromě doučuji nebo učím na hudební nástroje. Také jsem lektorka pro vzdělávání učitelů a jiných pedagogických pracovníků. Na táboře se nejlépe cítím s kytarou v ruce ☺.

hospodářškolníkzdravotnice
MilanMilosKatka
MilanMilošKatka
kuchařkuchařkakuchtík
LiborPetraJura
LiborPetraJura
instruktorkainstruktorkainstruktorka
DančaKáčMartina
DančaKáčMartina
instruktorinstruktorinstruktorka
VencaMichalAndruša
VencaMichalAndruša
praktikantkapraktikantpraktikantka
BáraDejvBarča
BáraDejvBarča
praktikantkapraktikant
KatkaRíša
KatkaRíša
Top