Vedoucí

Upraveno: 07.02.2018 22:41
Andrea
hlavní vedoucí

Na tábor ADAM jezdím od roku 2013, kdy jsem se ho účastnila jako táborový praktikant prvního oddílů. V roce 2016 jsem vzala pozici hlavní vedoucí tábora Adam. V roce 2017 jsem jela jako instruktor 4. oddílu. V letošním roce 2018 se opět vracím na pozici hlavního vedoucího tábora ADAM a ráda bych se Vám představila, abyste věděli, komu svěříte své dítě.

Vystudovala jsem střední Umělecko-průmyslovou školu v Ústí nad Orlicí. Již několik let pracuji na pozici směnové kontroly ve firmě zabývající se výrobou pro automobilový průmysl. Ve svém volném čase se věnuji práci s dětmi, zejména jde o mimoškolní aktivity. Pomáhám s přípravou různorodých akcí pro děti (dětské dny, maškarní, stezky odvahy, různé výlety a jiné). Před svojí první účastí na táboře jsem se bála, co mě čeká, přeci jen to byl první tábor, kterého jsem se účastnila jako praktikant. Veškeré mé obavy odešly hned po prvním dni, kdy jsem byla naprosto nadšená z kolektivu vedoucích, místa konání a v neposlední řadě z dětí, pro které to vše děláme.

Jsem velice ráda, že se tábora ADAM mohu účastnit, jde o báječně strávených 14 dní. Atmosféru našeho tábora mám moc ráda. Pevně věřím, že Vašim dětem nabídneme kvalitní a zábavný program, který si společně parádně užijeme! ☺

Michal
vedoucí oddílu

Na tábor jsem začal jezdit jako malé dítě, kdy jsme si užívali her, spousty srandy a v neposlední řadě vymýšlení lotrovin. Když dětství odzvonilo, naskytla se mně možnost jet na tábor jako praktikant, záhy následovala pozice instruktora a v letošním roce jsem dostal tu čest jet jako vedoucí oddílu. Některé děti si mě pamatují ještě jako dítě, když jsem s nimi jezdil. Vědí, že když budou mít jakýkoliv problém, tak jsem tu pro ně. Tábor mě zaujal už od dětství, a proto jsem jeho součástí až do teď.

Péťa
vedoucí oddílu

Na tábor jezdím už od dětských let, kdy jsem si užíval spousty dobrodružství a her. Když jsem vyrostl a hrám pro mě odzvonilo, začal jsem jezdit jako praktikant, instruktor a nakonec i jako vedoucí oddílu. Tábor si vždy užívám a snažím se dětem předávat svoje zkušenosti i dobrou náladu. Moc se těším na 14 dní strávených v přírodě s našimi táborníky.

Lucka
vedoucí oddílu

Na tábor ADAM jezdím od svých 11-ti let. Od té doby jsem prošla řadou pozic od dítěte, které si užívalo táborového programu a super her, přes praktikantku a instruktorku 3. oddílu, kdy jsem se naučila větší zodpovědnosti, až po vedoucí tohoto oddílu. Tuto funkci zastávám už 5 let a moc mě baví. Děti ví, že se na mě mohou kdykoli obrátit a já jim budu k dispozici. Tábor mě moc baví, a proto jsem jeho součástí už 13 let.

Barča
vedoucí oddílu

Na Adam jezdím od roku 2013. Jako dítě jsem jela 3 roky za sebou a po dosažení 16 let mně bylo umožněno se dále účastnit tábora jako praktikant, za což jsem byla velmi vděčná. Po dvou letech praktikantství se ze mě stala vedoucí oddílu. Této funkce jsem se zprvu bála, protože přeci jen je to veliká zodpovědnost, zároveň jsem se však těšila, protože mě těch 14 dní s ostatními vedoucími a dětmi velmi baví. Adam je jediný tábor, na kterém jsem byla víckrát než jednou a na který se vždy ráda vracím. Kdokoliv se k lidem na Adamu přidá, přidá se do jedné velké rodiny, jako jsem se ve 13 letech přidala já.

hospodářzdravotník
MilanKatka
kuchařkuchařkuchařka
LiborJuraPetra
instruktorinstruktorkainstruktorka
TomMartinaDanča
instruktorkainstruktorkainstruktorka
KarolínaKatkaBára
instruktorinstruktorinstruktor
RíšaMilošDeyv
Top