Areál

Náš tábor se nachází na hoře Adam, která je nejvyšším vrcholem Mladkovské vrchoviny v Orlických horách. Leží mezi obcemi České Petrovice a Mladkovem.

Když dojedete až k táboru, uvidíte rozlehlou louku, která nám umožňuje hrát spoustu zážitkových her. Kousek nad touto krásnou loukou se nachází dřevěné chatky, kde jsou děti ubytovány po čtveřicích. Vedoucí spí ve stanech s podsadou nedaleko chatek dětí.

V areálu se také nachází jídelna s kuchyní, kde kuchtíci vaří denně až pět chodů. Vedle kuchyně se nachází štáb pro vedoucí. Celý komplex kuchyně, štábu a jídelny je napojen na pitnou vodu a elektrickou energií. Mezi stromy v bezprostřední blízkosti najdeme sprchy s teplou vodou a suché toalety pro děti a zvlášť pro vedoucí.

Kolem celého tábora jsou rozsáhlé lesy, což je ideální na hry. Když nám počasí nepřeje, je možné využít jídelnu nebo přilehlý zastřešený přístřešek, který je na jídelnu napojen. Celý areál tábora je po celém obvodu oplocen a děti jsou tedy v táboře v naprostém bezpečí jak ve dne, tak i v noci.

img_1.png

O nás

Letní dětský tábor ADAM pro děti 5 - 15 let, který se koná v první půlce srpna.
icon-2.png

Adresa

LDT AdamMladkov561 6750.1121908N, 16.6118325E
icon-3.png

Kontakt

Richard PlačekTel.: +420 777 986 015E-mail: info@tabor-adam.cz

AxiomThemes © 2024. All rights reserved.