Program

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. V posledních dvou letech jsme navštívili letní koupaliště v Šumperku, přespávali v tělocvičně ve Velkých Losinách, kde jsme navštívili i ruční papírny. Často na tábor jezdí i návštěvy, které připravují další zajímavý program. Například předloni k nám na tábor přijel kouzelník, ze kterého byly děti opravdu nadšené. V předchozích letech nás navštívili třeba kolegové z lesní pedagogiky, kteří děti obohatili o vědomosti z přírody.

V průběhu tábora jsou děti rozděleni do čtyř oddílů, které spolu během čtrnácti dnů soutěží v nejrůznějších aktivitách. Na závěr tábora vždy vyhodnocujeme nejlepšího táborníka a vítězný oddíl celotáborové hry.

 

Celotáborová hra v roce 2023

Mořský svět

Král Adam cestoval na lodi, avšak ta měla nehodu a potopila se. S ní šel ke dnu i králův kouzelný kámen. Bohužel, kámen je potopen tak hluboko, že i nejzkušenější potápěči se pro něj bojí potopit. Vypravíte se s námi za dobrodružstvím a pomůžete nám ten kámen najít? Pojďte se s námi na 14 dní potopit na dno moří!

img_1.png

O nás

Letní dětský tábor ADAM pro děti 5 - 15 let, který se tradičně koná ve druhé půlce července.
icon-2.png

Adresa

LT Rapotínská SamotaRejchartice787 01 Šumperk
icon-3.png

Kontakt

Barbora ŠvehlováTel.: +420 775 570 910E-mail: info@tabor-adam.cz

AxiomThemes © 2023. All rights reserved.