Program

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity patří jízda na koních, koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. V posledních dvou letech jsme navštívili letní koupaliště v Šumperku, přespávali v tělocvičně ve Velkých Losinách, kde jsme navštívili i ruční papírny. Často na tábor jezdí i návštěvy, které připravují další zajímavý program. Například předloni k nám na tábor přijel kouzelník, ze kterého byly děti opravdu nadšené. V předchozích letech nás navštívili třeba kolegové z lesní pedagogiky, kteří děti obohatili o vědomosti z přírody.

V průběhu tábora jsou děti rozděleni do čtyř oddílů, které spolu během čtrnácti dnů soutěží v nejrůznějších aktivitách. Na závěr tábora vždy vyhodnocujeme nejlepšího táborníka a vítězný oddíl celotáborové hry.

 

Celotáborová hra v roce 2020

EGYPT

Ahoj táborníku! Máš volno dva týdny v červenci 2020? Pokud ano, přenes se s námi do období starověkého Egypta. Známá vládkyně Kleopatra má problémy a potřebuje právě TVOU pomoc. Egypt začíná ohrožovat sílící skupina kněžích, která chce ovládnout celou říši a pohltit ji zlem. Přidej se k nám a překaz tuto zkázu. Čekáme na tebe!

img_1.png

O nás

Letní dětský tábor ADAM pro děti 5 - 15 let, který se tradičně koná ve druhé půlce července.
icon-2.png

Adresa

LT Rapotínská SamotaRejchartice787 01 Šumperk

AxiomThemes © 2020. All rights reserved.