Program

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. Často na tábor jezdí i návštěvy, které připravují další zajímavý program. Například předloni k nám na tábor přijel kouzelník, ze kterého byly děti opravdu nadšené. V předchozích letech nás navštívili třeba kolegové z lesní pedagogiky, kteří děti obohatili o vědomosti z přírody.

V průběhu tábora jsou děti rozděleni do čtyř oddílů, které spolu během čtrnácti dnů soutěží v nejrůznějších aktivitách. Na závěr tábora vždy vyhodnocujeme nejlepšího táborníka a vítězný oddíl celotáborové hry.

 

Celotáborová hra v roce 2024

Adamopolis

Rodina Opičkových si žila spokojený život v Adamopolis. Jednoho dne ovšem zmizela paní Opičková a spokojený život rodiny zmizel. Pan Opička hned informoval policii v čele s Judy Hopkavou. Policie si ovšem neví rady. Požádají tedy nás, malé detektivy, o pomoc. Pomůžeme jim najít paní Opičkovou a vrátit její rodinu zpět do harmonie?

img_1.png

O nás

Letní dětský tábor ADAM pro děti 5 - 15 let, který se koná v první půlce srpna.
icon-2.png

Adresa

LDT AdamMladkov561 6750.1121908N, 16.6118325E
icon-3.png

Kontakt

Richard PlačekTel.: +420 777 986 015E-mail: info@tabor-adam.cz

AxiomThemes © 2024. All rights reserved.