Program

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity patří jízda na koních, koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. V posledních dvou letech jsme navštívili letní koupaliště v Šumperku, přespávali v tělocvičně ve Velkých Losinách, kde jsme navštívili i ruční papírny. Často na tábor jezdí i návštěvy, které připravují další zajímavý program. Loni k nám na tábor přijel kouzelník, ze kterého byly děti opravdu nadšené. V předchozích letech nás navštívili třeba kolegové z lesní pedagogiky, kteří děti obohatili o vědomosti z přírody.

V průběhu tábora jsou děti rozděleni do čtyř oddílů, které spolu během čtrnácti dnů soutěží v nejrůznějších aktivitách. Na závěr tábora vždy vyhodnocujeme nejlepšího táborníka a vítězný oddíl celotáborové hry.

 

Celotáborová hra v roce 2019

RO(c)K NA TÁBOŘE

Dva roky prázdnin anebo rok na táboře zní skvěle, že? I když zázraky neumíme, na našem táboře během dvou týdnů načerpají děti zážitků jako jiní za celý rok. Velikonoce, období adventu a Vánoce, Masopust, ale i pouštění draků, Halloween či Valentýn a další dny budou náplní našeho programu, který můžete prožít společně se svými sourozenci, kamarády a partou veselých vedoucích. Pro přihlášení stačí vyplnit přihlášku.

img_1.png

O nás

Letní dětský tábor ADAM pro děti 5 - 15 let, který se tradičně koná ve druhé půlce července.
icon-2.png

Adresa

LT Rapotínská SamotaRejchartice787 01 Šumperk

AxiomThemes © 2019. All rights reserved.