Tábor 2018

Upraveno: 07.02.2018 21:51

Termín: sobota 14. 7. 2018 - sobota 28. 7. 2018

Hlavní vedoucí: Andrea Vacková

Souřadnice tábora: 50.0202208N, 17.0032336E

Poloha tábora: Odkaz na mapu - https://mapy.cz/s/1weuw

Táborové téma: Šmoulové a ztracená vesnice

CENA: 3 900 Kč - v ceně tábora: ubytování, strava, pedagogický dozor, program (celotáborová hra, jízda na koních, výlety do okolí). Upozorňujeme, že návštěvní dny se nebudou z hygienických důvodů konat.

PŘIHLÁŠKA: Odkaz na přihlášku - https://goo.gl/QsfKxK

Instrukce k přihlášení dítěte na tábor:

  • Vyplnění online přihlášky – odkaz viz výše
  • Přihlášku, která Vám bude zaslána na e-mail, zaslat podepsanou poštou či oskenovanou + uhradit zálohu ve výši 1 500 Kč anebo celou částku 3 900 Kč.
  • Uhradit doplatek ve výši 2 400 Kč – nejpozději do 30. června 2018.

UPOZORNĚNÍ: Prosíme, věnujte pozornost sledování našeho webu, všechny potřebné informace a další aktuality budou zveřejňovány zde či na našem FB. Veškerou potřebnou dokumentaci najdete ke stažení v záložce DOKUMENTY, číslo účtu a další spojení na vedení tábora naleznete v záložce KONTAKTY.

Gargamel to konečně dokázal! Pochytal všechny šmouly. Ovšem čtyři mu dokázali utéct. Tihle čtyři šmoulové se po svém útěku dozvěděli o hodné víle, která bydlí na druhé straně kouzelného lesa. Víla jim dokáže pomoci osvobodit ostatní modré kamarády.

Šmoulové se tedy vydají na cestu, jenže narazí na rozcestí a nedokáží se dohodnout, která cesta je ta správná. Rozdělí se tedy a jelikož se dozvěděli, že dobrá víla splní největší přání toho šmouly, který se k ní dostane jako první, všichni čtyři běží jako o závod a snaží se najít domek dobré víly. Každý z nich touží po slávě a uznání… Který z nich se jako první dostane k víle, komu z nich splní největší sen?

Top