Tábor 2017

Termín: sobota 15. 7. - sobota 29. 7. 2017

Hlavní vedoucí: Karolína Baráková

Táborové téma: Piráti

Cena: 3 800 Kč – v ceně tábora ubytování, strava, pedagogický dozor, program (celotáborová hra, jízda na koních, výlety do okolí). Upozorňujeme, že návštěvní dny se nebudou z hygienických důvodů konat.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Prosíme všechny rodiče, aby své dítě vybavili na tábor PROSTĚRADLEM (klasické velikosti), aby bylo možné dodržet hygienické normy. Děkujeme.

Informace k příjezdu:

Nástup do tábora je 15. 7. 2017 od 14.00 do 14.30. Příjezd do tábora je po úzké lesní nezpevněné cestě a bude koordinován vedoucími. Upozorňujeme, že je třeba zvýšené opatrnosti! Odbočka na příjezdovou cestu k táboru je mezi obcemi Rejchartice a Rapotín, poznáte ji podle vedoucího či lze vyčíst z mapy :-) Níže přikládáme souřadnice našeho nového tábora. Prosíme rodiče, aby dodrželi čas příjezdu a v táboře se zdržovali pouze nezbytně nutnou dobu. Pro přijetí dítěte je nutné mít všechny potřebné dokumenty.

Věnujte pozornost našim webových stránkám, v případě změn budete kontaktováni prostřednictvím e-mailu či SMS a vše bude zveřejněno zde. Děkujeme za pochopení.

Souřadnice: 50.0202208N, 17.0032336E

Odkaz na mapy.cz: https://mapy.cz/s/1weuw

Johoho, johoho, pirátská vlajka nad hlavou nám vlaje. Pirátská píseň bude znít během našeho tábora celých čtrnáct dní… Znáte všichni legendárního kapitána Jacka Sparrowa, který bojoval s prvním důstojníkem Hectorem Barbossou o velení na Černé perle a přežil sežrání obřím Krakenem? Nejspíš asi ano. A právě on má mezi piráty ještě slavnějšího otce známého jako Starého Džeka. Starý Džek patřil ve své době k nejváženějších a nejděsivějších pirátům ve světě, který byl mimořádně úspěšný. Podařilo se mu shromáždit obrovské bohatství, na které si dělají mnozí piráti zálusk, i přestože nikdo neví, kde ten poklad je. K nim patří i kapitánka Karolína, která teď velí Černé perle. Její kompas ukazuje směr Tortuga, na nejznámější základnu pirátů na světe.

Právě v těchto dnech nabírá novou posádku na svou velkolepou výpravu. Připojte se i vy k této dobrodružné plavbě. Budeme společně brázdit moře, oceány a hledat poklad.

Piráti Seznam
Top